Movies
Ratings
519
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
TrumboRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 1.5