Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.5
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0