Movies
Ratings
381
Decision to LeaveRated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0