Series
Ratings
48
D.P.Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
The Great CatsbyRated ★ 2.0- Crazy for YouRated ★ 3.5
Dandelion FamilyRated ★ 3.0
Loving YouRated ★ 4.0