Movies
Ratings
658
InterstellarRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5