Movies
Ratings
361
New WorldRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 2.0
Red DragonRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
A Scanner DarklyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0