Movies
Ratings
91
Hana and AliceRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
MouseHuntRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0