Series
Ratings
280
Dear XRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Beat CoinRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0- 냉면 랩소디Rated ★ 3.0
- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.0- 소주 랩소디Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 2.5