Series
Ratings
336
WaywardRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
The PittRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Terrorism Close CallsRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5