Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
20th Century Hit SongRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.5