Movies
Ratings
666
OppenheimerRated ★ 4.5
OldRated ★ 2.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
I OriginsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5