Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
IntactRated ★ 2.0
Lost in BeijingRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0