Movies
Ratings
668
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 1.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 1.0
SignsRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 3.5