Titles you rated
Two for the MoneyRated ★ 4.0
The PledgeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
The Good ShepherdRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
UnthinkableRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5