Movies
Ratings
299
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
OmeletteRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5