Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 0.5
The Vampire DiariesRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 0.5
Nodame CantabileRated ★ 1.5
SlayersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5