Movies
Ratings
578
Meet DaveRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 5.0