Movies
Ratings
930
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Baseball GirlRated ★ 1.5
Worst WomanRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
MinariRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Tom at the FarmRated ★ 0.5
Two Days, One NightRated ★ 3.0
A Woman Is a WomanRated ★ 3.0
When Brendan Met TrudyRated ★ 3.0