Titles you rated
ShōgunRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
PainkillerRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Scenes from a MarriageRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 4.5
Mare of EasttownRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 2.5
The BoysRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5