Series
Ratings
60
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Major Season 2Rated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 5.0