Titles you rated
DivergentRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
FallRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
MosulRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0