Movies
Ratings
24
Coach CarterRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0