Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0