Series
Ratings
24
House of CardsRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
One Ordinary DayRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0