Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0