Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0