Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0