Movies
Ratings
467
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5