Titles you rated
Glengarry Glen RossRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
StardustRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 2.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0