Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
PD수첩Rated ★ 5.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0