Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Empress Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 3.0
3%Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0