Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5