Movies
Ratings
10
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0