Movies
Ratings
89- Take OffRated ★ 4.0
The SilenceRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 1.0
WatchmenRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0