Titles you rated
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0