Titles you rated
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
MamaRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0