Movies
Ratings
997
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
SliverRated ★ 3.0
The General's DaughterRated ★ 3.5
Samurai FictionRated ★ 3.5
A Midsummer Night's DreamRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
The River WildRated ★ 3.5- The Red ViolinRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 3.5
The Ring VirusRated ★ 3.0
The King of MasksRated ★ 3.5- Shocking Asia, Part 2Rated ★ 2.0
Practical MagicRated ★ 3.0
Primary ColorsRated ★ 4.0- Millions In My AccountRated ★ 2.0
How To Top My WifeRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 3.5- MännerpensionRated ★ 3.5