Series
Ratings
27
Modern FamilyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 5.0
Go OnRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
- How To Make It In AmericaRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0
SuperstoreRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0