Movies
Ratings
766
Lone Wolf and Cub: Sword of VengeanceRated ★ 4.0
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 2.5- My Dad and Mr. ItoRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
The Teacher's DiaryRated ★ 3.5
The DomainRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 3.5
Galaxy QuestRated ★ 3.0
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
Getting Any?Rated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0