Titles you rated
Operation LoveRated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
HERORated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0