Movies
Ratings
524
A Serious ManRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5