Titles you rated
Godzilla Singular PointRated ★ 2.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
Final DraftRated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- UMA GAMERated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.5- 코미디 리벤지Rated ★ 2.0