Series
Ratings
93
Modern FamilyRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
MRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
LostRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5