Series
Ratings
74
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.5
NonstopRated ★ 3.5