Titles you rated
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
3670Rated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5