Series
Ratings
88
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Big MouthRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.0