Movies
Ratings
68
Bloody TieRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 2.0