Titles you rated
MiraiRated ★ 3.5
A Perfect WorldRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The GamblerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0