Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
A Time Called YouRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
To. JennyRated ★ 4.5- One NightRated ★ 2.0
True BeautyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Symphony's RomanceRated ★ 2.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MemorialsRated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0