Movies
Ratings
302
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5